O nas

Zaufaj naszemu doświadczeniu i ciesz się wymarzonym samochodem

Nasi klienci to zarówno dealerzy samochodowi, jak osoby indywidualne, które z pełnym zaangażowaniem zaufały naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie importu pojazdów z: USA, Kanady, Japonii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Korei Południowej

Z Wami od 2005 roku

Już od 14 lat działamy w zakresie importu różnego rodzaju pojazdów mechanicznych, między Europą i Ameryką Północną. Jako doświadczona i dynamicznie rozwijająca się, wielopokoleniowa firma rodzinna, doskonale znamy specyfikę branży. Sięgając po nowoczesne metody i środki nieustannie doskonalimy obszar logistyki kontenerów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poszukując dla klienta najlepszego rozwiązania. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam odpowiadać na najbardziej wymagające zlecenia, które z chęcią realizujemy każdego dnia.

Od początku istnienia naszej marki na rynku, za priorytet stawiamy sobie maksymalne zadowolenie klienta z otrzymanej usługi. Dzięki kompetentnej i partnerskiej współpracy stworzyliśmy stabilny „pomost handlowy” między Europą a Ameryką Północną, który pozwala nam realizować zlecenia sprawnie i bezpiecznie.

Portagent. Competence & Partnership – wiedza, bezpieczeństwo, partnerstwo

Nasza marka została zbudowana na: wiedzy, zaangażowaniu, profesjonalizmie, zaufaniu i partnerstwie. Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi i stałe doskonalenie umiejętności są kluczowymi wartościami naszej marki. Przez cały czas działalności rozwijamy naszą wiedzę i doświadczenie, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i zmieniającej się rzeczywistości na rynku. Stale inwestujemy w rozwój całej firmy, podnosząc kwalifikacje pracowników, a także rozbudowując nasz zespół o nowych specjalistów.

W ostatnim czasie dołączyło do nas 6 nowych pracowników – w ubiegłym roku wolumen został zwiększony o 65%. Prowadząc politykę zrównoważonego rozwoju, w 2018 roku wprowadziliśmy politykę biura „bez papieru”. Obecnie wdrażamy działania optymalizacyjne dla procedur celnych i obsługi klienta. W planach mamy również kolejne inwestycje w ramach automatyzacji procesów oraz w samoobsługowym magazynie przeładunkowym. Naszym klientom gwarantujemy bezpieczny transport pojazdów z zachowaniem najwyższej jakości obsługi.

Strategiczna lokalizacja

Siedziba naszej firmy znajduje się w jednym z najważniejszych strategicznie miast portowych w UE – Bremerhaven. Miasto położone jest bezpośrednio nad ujściem rzeki Wesery do Morza Północnego. Lokalizacja miasta gwarantuje bezproblemowy dojazd zarówno samochodem (autostrada A27) , pociągiem (https://www.bahn.de/p/view/index.shtml ), jak i samolotem (bliskie położenie lotnisk w: Bremie, Hamburgu i Hanoverze). Najważniejsze specjalności wymiany towarów w Bremerhaven, tj. port kontenerowy, port samochodowy i port owoców, stanowią o atrakcyjności miasta, zarówno pod kątem handlowym, jak i turystycznym. www.bremerhaven.de

Nasi partnerzy:

                   

Galeria zdjęć